Podziękowania dla Fundacji PKO

PODZIĘKOWANIE DLA FUNDACJI PKO

🤩Wiecie, że robimy wszystko, aby naszym pacjentom i ich rodzinom było lepiej i łatwiej. Nasz zespół to rzetelni i kompetentni specjaliści, którzy z oddaniem troszczą się o każdego pacjenta. Ale cóż, nawet najlepszy zespół potrzebuje odpowiednich narzędzi!👌

🔗I tu UWAGA! Dzięki Fundacji PKO, która wsparła nasz projekt niebagatelną kwotą 20 000 zł, mogliśmy zakupić nowe, nowoczesne respiratory! 🩺 Te urządzenia to nie tylko sprzęt, to szansa na lepszy oddech, łatwiejsze oddychanie i lepsze życie dla naszych pacjentów. 🩻🧑‍⚕️👩‍⚕️Respiratory służą chorym, pod fachowym okiem lekarzy anestezjologów i pielęgniarek anestezjologicznych. 🙏

🏡Respiratory umożliwiają pacjentom kontynuację leczenia w domowych warunkach, co jest nie tylko bardziej komfortowe, ale także sprzyja poprawie jakości życia. 🪟Dzięki dodatkowym respiratorom możemy zapewnić bardziej niezależne i godne życie większej liczbie pacjentów, jednocześnie wspierając ich rodziny w codziennej opiece.

🔗I tu, proszę Państwa, ukłony dla człowieka, który udzielił wsparcia naszemu projektowi- panie Grzegorzu, ukłony! Pan Grzegorz Chmura, to Dyrektor PKO Bank Polski I Oddział w Elblągu, i jest częścią tego projektu!

🙏Panie Dyrektorze, dziękujemy za dotrzymanie słowa i kontynuowanie wsparcia naszego Hospicjum!

🌷Fundacja PKO wie, że dzielenie się dobrem to droga do tworzenia lepszego świata.
A dla nas każde wsparcie, każdy gest mają znaczenie.

Dziękujemy za Waszą pomoc w budowaniu lepszej rzeczywistości!